MECH NA ŚCIANY – ZIELONA ŚCIANA, KTÓRA NE WYMAGA ŻADNEJ PIELĘGNACJI!

“Mech” chrobotek reniferowy jest naturalnym porostem pochodzącym ze Skandynawii. W procesie przetwarzania staje się antyalergicznym i ogniotrwałym materiałem dekoracyjnym. Może być używany w pomieszczeniach zamkniętych o kontrolowanej wilgotności, nie wymaga natomiast podlewania oraz specjalnego oświetlenia. Produkt posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Delikatny zapach pozytywnie wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowo mech nie wymaga dużego nakładu pracy, gdyż czerpie pożywienie z wilgotności powietrza danego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy produkt, który charakteryzuje się właściwościami estetycznymi oraz terapeutycznymi, wpływając pozytywnie na harmonię pomieszczeni. Mech na ściany jest nowoczesną formą dekoracji i wykończenia wnętrz.

Korzyści:

0% potrzeb nawadniania (rośliny stabilizowane nie potrzebują wody)

0% potrzeb światła słonecznego

0% pielęgnacji (nie wymaga przycinania, podlewania, zraszania itp)

idealne na zielone ściany oraz ekologiczny design

(w zależności od wymiaru ściany przygotowujemy optymalnie zwymiarowane panele, lub montujemy całość w jednym elemencie)

natychmiastowy efekt “zielonej ściany”

możliwość stworzenia eko napisu lub loga firmy

możliwość łączenia kolorów, tworzenia różnych wzorów- ogranicza nas tylko wyobraźnia i powierzchnia

Wymiary przygotowanych paneli : według  indywidualnego zamówienia- jesteśmy w stanie zrealizować nawet niecodziennie duże zlecenia w 1 elemencie dzięki czemu nie widać łączeń jak w przypadku dostępnych na rynku “gotowych” paneli o standardowych wymiarach

Grubość podkładu wraz z mchem ok 5-7 cm

Dostępna kolorystyka wg wzornika

Wymagana wilgotność powietrza: 40-80%

(zwykle w domach wilgotność utrzymuje się na poziomie 50-60%)

W ofercie nie mech na ściany nie tylko w formie paneli, również mech w ramie, obrazy w mchu, lustra, półki i stoliki z mchem w roli głównej. Zapraszamy do kontaktu.

MECH NA ŚCIANY to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza! Ociepla, nadaje niesamowitego klimatu i podkreśla jego charakter.

 

Obserwuj nas! Jesteśmy na: