Ogrody wertykalne są idealnym rozwiązaniem zarówno dla dużych jak i mniejszych przestrzeni. Masz ścianę? MASZ MIEJSCE NA OGRÓD! 🙂

Za pomocą specjalnej konstrukcji tworzymy ogrody pionowe umożliwiające wzrost i rozwój roślin przy powierzchni ściany.

Jest to obecnie najciekawsza i najbardziej nowoczesna dziedzina architektury krajobrazu we wnętrzach.

Oferujemy Państwu:

Zielone ściany we wnętrzach

green-wall-vertical-garden-atlantis

Ogród wertykalny o dowolnych wymiarach, dopasowany do wnętrza, doskonale dopełni je, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych ceniących nowoczesne trendy, jak i firm stawiających na ekologiczne rozwiązania i piękny wystrój przy wykorzystaniu powierzchni pionowej budynku. Ogrody wertykalne zapewniają oszczędność miejsca w mieszkaniu, czy lokalu, przy równoczesnym podniesieniu atrakcyjności wnętrza.

 

Zielone ściany zewnętrzne

Tworzone na zewnętrznych ścianach budynku jako konstrukcje (podpory) dla pnączy, lub specjalne konstrukcje dla wielkopowierzchniowych zielonych ścian urozmaiconych gatunkowo.

Z uwagi na specyficzny klimat naszego kraju jesteśmy w stanie wybrać dla Państwa rośliny, które przetrwają okres zimy i będą niezmiennie cieszyły oko przez cały rok.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasza firma zapewnia roślinom dogodne warunki wzrostu i rozwoju od samego początku założenia ogrodu wertykalnego.

Jak wiadomo, rośliny potrzebują wody i specjalnego oświetlenia do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

 

“żywe obrazy”

FAD2CS9GV9CETSG.LARGE

 

Tworzone w ramach z materiału i kolorystyki wybranej przez Państwa (lub bez ram) z wykorzystaniem roślin umieszczonych w specjalnie opracowanych przez nas konstrukcjach umożliwiających zawieszenie na ścianach, lub postawienie (w zależności od rozmiarów). Oferujemy rozwiązania sezonowe i długotrwałe w zależności od doboru gatunkowego i rozwiązań pielęgnacyjnych ustalanych wspólnie na etapie zamówienia.

 

 

roślinne obrazy

Tworzone z pędów roślin specjalnie przygotowanych (farbowanie, malowanie, suszenie, zabezpieczenie) przyjmujących formy kolaży, mozaiki, wzoru i kolorystyki wedle Państwa życzenia. Pracując z materiałem roślinnym chcemy pokazać nie tylko piękno kwiatów, ale i pędów roślin.

Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku oferującą Państwu takie usługi.

ziołowe/warzywne ogródki wertykalne

Screen-Shot-2012-10-31-at-2.06.36-PM

 

 

Jest to doskonały pomysł do kuchni lub w większej formie- dla gastronomii.

grody wertykalne, wertykalne, pionowe ogrody, zielone ściany

Obserwuj nas! Jesteśmy na: